About Me

header ads

17-LATEK ZA KONTAKTY ZE SWOJĄ DZIEWCZYNĄ MOŻE TRAFIĆ DO ARESZTU


SĘDZIA BARBARA PIWNIK KOMENTUJE PROJEKT USTAWY PiS

"Mogę sobie wyobrazić 17-latka, ucznia, olimpijczyka, kochanego przez rodziców, którego dziewczyna 15 lat i 11 miesięcy. I będzie oczekiwał na proces w areszcie" - tak sędzia Barbara Piwnik komentuje projekt ustawy PiS mającej podnieść wiek dopuszczalnych kontaktów seksualnych z 15 do 16 lat.

Sędzia podkreśla, że nie chodzi tu wyłącznie o seks, lecz o "inne czynności seksualne", czyli ścigane miałyby być także pocałunki, pieszczoty. Przy czym wskazuje, że rodzice wiedząc o tym mieliby obowiązek powiadomić prokuratora o młodszych chłopaku/dziewczynie swojego dziecka. Podobnie każdy, kto miałby wiedzę na ten temat.

A teraz wyobraźmy sobie, że np. rodzice dziewczyny są przeciwni jej wyborowi starszego o rok chłopaka. Wystarczy zadzwonić na policję...

Oczywiście sąd mógłby odstąpić od kary w przypadku niewielkiej różnicy wieku. Jednak oskarżony zostałby zabrany ze szkoły i na proces oczekiwałby w areszcie. W jaki sposób zareagowałoby środowisko - koledzy, społeczność szkolna? Jak potem funkcjonować z przyklejoną łatką "pedofila"?

Po wprowadzeniu zmiany prawa przez PiS, seks a nawet całowanie się czy dotykanie osoby do 16 roku życia z 17-letnią będzie PRZESTĘPSTWEM.

Po wprowadzeniu pisowskiego prawa żaden lekarz nie wypisze recepty na tabletki antykoncepcyjnej dziewczynie młodszej niż 16 lat. Kilkadziesiąt tysięcy młodych dziewczyn zostanie bez opieki ginekologicznej w tym zakresie.

Tysiące młodych ludzi będzie skazywanych za aktywność seksualną, będą trafiać do rejestrów pedofilów.

POWIEDZMY TO SOBIE WPROST - PiS TUSZUJE SKANDAL PEDOFILSKI W KOŚCIELE KOSZTEM MŁODYCH LUDZI

Zmiany, które mają być wprowadzone dzisiaj w nocy to zaprzeczenie praworządności i państwa prawa. Zamiast ścigać księży pedofilów, PiS będzie łapał nastolatków całujących się na długiej przerwie.

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
www.omzrik.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze