About Me

header ads

DZIENNIKARKA Z BIAŁEGOSTOKU SKAZANA ZA ZNIESŁAWIENIE PREZYDENTA MIASTA


Agnieszka Siewiereniuk-Maciorkowska została skazana prawomocnym wyrokiem Sądu w Białymstoku za czyn, który zdecydowanie nie przystoi komuś kto chce być uznawanym za dziennikarza.

Jak stwierdził Sąd pani dziennikarka celowo zniesławiała prezydenta miasta Tadeusza Truskolaskiego by podważyć do niego zaufanie i atakować jego bliskich.

Informacje publikowane przez Maciorowską i jej portal Dzień Dobry Białystok na temat prezydenta okazały się zwykłymi kłamstwami.

Pani Agnieszka jest związana z prawicowymi radnymi, z lokalnym PiS oraz współpracuje ze skrajną prawicą i antysemitą Jackiem Międlarem. Bywa zapraszana przez media pisowskiej jako ekspertka.

W tej chwili przed Sądem Okręgowym w Białymstoku toczy się kolejna sprawa przeciwko Pani dziennikarce pozwał ją Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych również za publikowanie nieprawdziwych informacji, tym razem jest to pozew wzajemny.

Z naszych informacji wynika że w prokuraturze w Warszawie zostały również złożone zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstw przez Panią Maciorowską.

Prześlij komentarz

0 Komentarze