About Me

header ads

GODEK: GEJE CHCĄ ADOPTOWAĆ DZIECI, BO CHCĄ JE GWAŁCIĆ


Kaja Godek (Konfederacja) gościła w dzisiejszym programie "Śniadanie w Polsat News". Działaczka pro life zaatakowała osoby homoseksualne w kontekście pedofilii wśród księży katolickich.

- Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce, dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich. Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty. PiS utrzymuje konwencję stambulską, która jest bazą do kolejnych postulatów lobby LGBT. Możecie zamknąć oczy, ale film Sekielskiego potwierdza, że to geje gwałcą dzieci.

Kilka dni temu Godek skrytykowała zaostrzenie prawa karnego ws. przestępstw seksualnych.

- Będziemy mieli w Polsce więcej aborcji z przesłanki o czyny zabronione. Jesteśmy za tym, żeby chronić je przed molestowaniem i jesteśmy za tym, żeby "wiek przyzwolenia" podnieść. Natomiast trzeba pamiętać, że w połączeniu z zaniedbaniami, które nastąpiły na polu ochrony życia przez ostatnie cztery lata, jest to de facto rozszerzenie prawa do aborcji w polskim prawie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze