About Me

header ads

Michał Piróg porównał rządzącą partię do Hitlera dodatkowo zażądał od Kaji Godek przeprosiny "Nie jestem pedofilem"

zdjęcie Instagram/Michał Piróg

Michał Piróg, nie pierwszy raz komentuje rzeczywistość polityczną w naszym kraju. Na swoim profilu Instagramie porównał rządzącą partię do Hitlera. Jego zdaniem PiS sięga po podobne metody jak naziści. 

Na swoim Instagramie Michał Piróg opublikował post ze zdaniem: PiS jest jak Hitler, on też nienawidził Żydów i homoseksualistów. Dodał: Polityka nagonki w poprzednich wyborach szczucie i zastraszanie na uchodźców a tym razem na Żydów społeczeństwo LGBT i UE ... już Hitler na tym bazował. Wskazując palcem i strasząc danymi grupami mniejszościowymi.


Działaczka pro-life Kaja Godek udzieliła niedawno wypowiedzi, w której stwierdziła, że homoseksualiści chcą adoptować dzieci tylko po to, aby je następnie molestować seksualnie. Na zarzuty aktywistki odpowiedział Michał Piróg, który otwarcie mówi o tym, że jest gejem.

Proszę i czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem droga Pani. Zapewne tak jak Pani nie jest escortą puszczającą się za prezenty i wystawne życie (przecież są takie kobiety,) Wyjątki nie stanowią reguły . Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny bo nie bywa w ciąży.

"Wyjątki nie stanowią reguły . Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny, bo nie bywa w ciąży" – czytamy w poście.

Wpis Piróga postanowił skomentować także lider Wiosny Robert Biedroń. "Michał, K. Godek oderwała się od rzeczywistości…" – napisał polityk, który również jest gejem.

Pod postem celebryty posypały się też komentarze oburzonych słowami Godek internatów. "Najgorsze jest to, że są ludzie, którzy jej uwierzą... To jest dopiero dramat" – napisał jeden z użytkowników portalu.

"Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem molestowania dzieci przez gejów czy lesbijki, wręcz przeciwnie, uważam, że w wielu przypadkach moi znajomi, którzy są homoseksualistami, byliby o wiele lepszymi rodzicami niż niejedna patologiczna para heteroseksualna" – dodała pod wpisem inna użytkowniczka - Na Temat.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze