About Me

header ads

Netflix rozpocznie współpracę z TVP? Rozmowy trwają


Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, trwają rozmowy nad rozpoczęciem współpracy między amerykańską platformą Netflix, a Telewizją Polską. Współpraca miałaby dotyczyć zarówno koprodukcji serialowej, jak i udostępniania własnych pozycji w bibliotece platformy Netflix.

Według wirtualnemedia.pl, rozmowy między portalem Netflix, a TVP mają być już na zaawansowanym etapie. Netflix jest zainteresowany szerszą współpracą poprzez włączenie do swojej biblioteki produkcji z zasobów programowych TVP. Dodatkowo, Netflix razem z Telewizją Polską ma zająć się koprodukcją serialowej ekranizacji powieści Marka Krajewskiego „Erynie”. Jako pierwszy poinformował o tym "Dziennik Gazeta Prawna.

Obecnie trwają m.in. rozmowy na temat produkcji autorstwa TVP, jakie znajdą się w bibliotece amerykańskiego serwisu. Pewnym jest, że do zbiorów nie trafi polska wersja "Wiedźmina", ponieważ kłóciłoby się to z serialem "Wiedźmin", nad którym pracuje obecnie Netflix. Strona Wirtualnemedia.pl informuje, że jednym z tematów rozmów był serial Rodzinka.pl, ale ostatecznie nie trafi on do biblioteki Netflix.

Co ciekawe, w marcu Netflix wycofał darmowy miesiąc próbny dla Polaków. Za oglądanie filmów i seriali trzeba będzie zapłacić od razu. Wszystko przez to, że firma traci miliony dolarów przez fejkowe konta.

Prześlij komentarz

0 Komentarze