About Me

header ads

PIS ZAMIAST WALCZYĆ Z PEDOFILIĄ WŁAŚNIE BLOKUJE MŁODZIEŻY DOSTĘP DO ANTYKONCEPCJI

PiS pod pozorem walki z pedofilią w ekspresowym tempie wprowadza zmiany prawne, których celem miała być pozornie walka z wykorzystaniem dzieci, a w praktyce prowadzą one do zablokowania młodym używania środków antykoncepcyjnych.

Jedyne do czego doprowadzą zmiany wprowadzane przez PiS, to będzie kryminalizacja zachowań seksualnych młodzieży i CAŁKOWITE ZABLOKOWANIE DOSTĘPU do antykoncepcji dziewczynom do 16 roku życia.

Podwyższenie wieku zgody, jakie dzisiaj w nocy wprowadza PiS, sprawi że dziewczyny do drugiej klasy liceum będą pozbawione opieki ginekologicznej jeśli prowadzą życie seksualne.

Zmiany wprowadzone przez PiS sprawią, że lekarze nie będą mogli wypisywać preparatów antykoncepcyjnych dziewczynom z pierwszych klas liceum po wprowadzeniu tych przepisów. Jeśli lekarz ginekolog potwierdzi aktywność seksualną takiej licealistki, z urzędu będzie zobowiązany powiadomić prokuraturę, dokładnie tak jak teraz dzieje się to w przypadku np. dzieci 13 czy 14 letnich.

Wypisanie przez lekarza preparatu antykoncepcyjnego dziewczynie uczęszczającej do pierwszej klasy liceum lub młodszej będzie, po wprowadzeniu pisowskiego prawa, traktowane jako ułatwianie popełnienia ciężkiego przestępstwa i będzie groziło lekarzowi więzieniem.

W TEN SPOSÓB PO CICHUTKU PIS ZAMIAST WALCZYĆ Z PEDOFILIĄ W KOŚCIELE WPROWADZA BLOKADĘ ŚRODKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH DLA MŁODYCH!

Psycholodzy, psychiatrzy i seksuolodzy zgodnie twierdzą, że podwyższanie kar za pedofilię nie ma wpływu na ilość popełnianych przestępstw, a podwyższanie tzw wieku zgody do 16 roku życia (w Niemczech wynosi 14 lat), doprowadzi wyłącznie do dramatów i kryminalizacji zachowań młodzieży.

Jak pokazują badania, w Polsce, co roku aktywność seksualną rozpoczyna kilkaset tysięcy młodych osób poniżej 16 roku życia. Prawo wprowadzone przez PiS nie sprawi, że ci młodzi ludzie przestaną całować się, dotykać i uprawiać seks. Sprawi za to, że staną się przestępcami, a całe młode pokolenie pozbawi dostępu do antykoncepcji i opieki lekarsko-ginekologicznej.

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
www.omzrik.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze