About Me

header ads

Tatusiowie dzielą się zdjęciami w koszulka stylu Disney'a z pierwszego dnia po tym zaadoptowali syna


Tęczowa rodzina dwóch tatusiów z Rhode Island która zaadoptowała swojego syna. Z tej okazji stworzyli specjalne koszulki, aby uczcić ten szczególny dzień w ich życiu.

Portal Bored Panda opisał historię tęczowej rodziny – Paula i Gregga – którzy adoptowali syna. – Spotkaliśmy się z Greggiem w październiku 2012 roku, a na pierwszą randkę poszliśmy na kolację i do kina. Po około 3 miesiącach przeprowadziłem się do stanu Rhode Island, aby zamieszkać z Greggiem w jego domu. W ciągu następnych kilku miesięcy rozmawialiśmy o tym, jak bardzo oboje chcieliśmy mieć dziecko. Dowiedzieliśmy się, że w regionie jest prowadzony program pilotażowy o nazwie „An Anchor” dla osób pragnących wspierać/adoptować dziecko – opowiadał Paul. Para musiała wziąć udział w specjalistycznym kursie, podczas którego dowiedzieli się podstawowych informacji na temat adopcji dziecka. – Wykonaliśmy mnóstwo papierkowej roboty, poczyniliśmy wiele przygotowań. Otrzymaliśmy informacje na temat pięciorga dzieci, które mieliśmy szansę adoptować – tłumaczył Gregg.

Pierwsze dziecko, które para brała pod uwagę to Gavin – chłopiec, który ma ADHD, zespół zaburzeń prowokacyjno-buntowniczych (ODD) oraz zespół stresu pourazowego (PTSD). – Pani z ośrodka adopcyjnego powiedziała, że jest to najtrudniejsze dziecko i wymagałoby najwięcej czasu, uwagi i cierpliwości. To jednak nas nie zniechęciło. Coś w historii Gavina przykuło naszą uwagę – tłumaczył Gregg.

Aby uczcić dzień, w którym Gavin stał się w świetle prawa synem Paula i Gregga, mężczyźni przygotowali specjalne koszulki - napisane w stylu Disneya. (Wprost/boredpanda.com)

Prześlij komentarz

0 Komentarze