About Me

header ads

„JEŚLI KTOŚ NIE WIERZY W BOGA…”: KSIĄDZ TOTALNIE PRZEKROCZYŁ GRANICE

Janusz Chyła, ksiądz z parafii w Chojnicach, totalnie przekroczył granice dobrego smaku. Duchowny opublikował wpis, który słusznie oburzył tysiące internautów. Sposób w jaki nazwał niewierzących, jest po prostu nieakceptowalny.
Ksiądz Janusz Chyła obraził miliony Polaków w sposób, który nie mieści się w głowie. Kapłan stwierdził, że jeśli ktoś nie wierzy w Boga to jest… zwierzęciem. Krótki wpis słusznie oburzył tysiące internautów. 
– Człowiek bez odniesienia do Boga zostaje zredukowany do poziomu zwierzęcia – napisał ksiądz Janusz Chyła.
Obrzydliwy wpis księdza wywołał reakcję nie tylko wśród oburzonych niewierzących. Również inni duchowni postanowili odnieść się do paskudnej wypowiedzi
– Jako ksiądz, czuję się w obowiązku przeprosić wszystkich dotkniętych twittem mojego współbrata – napisał ksiądz Rajewski na Twitterze odpowiadając na obrzydliwy wpis księdza Chyły.
 Ksiądz Janusz Chyła nie zamierza wycofać się ze swoich słów. Mało tego, dalej uderza w niewierzących.
– Zdumiewa mnie przewrotna interpretacja tego wpisu. Przecież przyczyną wielu tragedii w dziejach świata była redukcja człowieka do poziomu zwierzęcia przez osoby odrzucające Boga – dodał.
Kim jest ksiądz Janusz Chyła?
Ksiądz Janusz Chyła jest duchownym w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach. Oprócz kontrowersyjnego twitta o niewierzących, który według duchownego był „źle zinterpretowany”, ksiądz opublikował wiele treści, które mogą budzić oburzenie u części internautów.
Ksiądz Janusz Chyła twierdzi, że „powoływanie ludzi do życia za pomocą metody in vitro jest nieetyczne”. Broni również prawa do życia ludzi narodzonych z gwałtu, co zostało odebrane przez wielu internautów jako poparcie dla zakazu aborcji nawet w przypadku ciąży powstałej w wyniku gwałtu.
Prawicowy ksiądz w jednym wpisie zestawia również in vitro czy homoseksualizm z… pedofilią. Nic dziwnego, że jego posty budzą oburzenie tysięcy Polaków. Duchowny nie rozumie jednak dlaczego jest krytykowany.
– Relatywiści głoszą, że aborcja, in vitro, akty homoseksualne, cudzołóstwo, nie są złem moralnym. Tym złem jest natomiast pedofilia. Trzeba jasno i stanowczo powtarzać, że wszystkie te grzechy niszczą człowieka, choć on sam jest kochany przez Boga i wezwany do nawrócenia.

Prześlij komentarz

10 Komentarze

 1. Nie chcę zapeszać ale człowiek to też zwierzę, także ten w za dużej sukience też jest zwierzeciem a dokladnie Ssakiem, czyli też pójdzie do piachu...
  psa, kota, byka, konia, niedźwiedzia lub świnkę też można pochować w drewnianej skrzynce :-) (nie studiuję biologii ;-) )

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraz!!! Przecież on też nie wierzy w Boga bo Jezus nie jest Bogiem tylko synem Bożym hahaha, potknął się o własną teorię

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu tak atakuje niewierzących, co go boli?

  OdpowiedzUsuń
 4. To kim są księża,biskupi,kardynałowie pedofile?Czy oni wierzą w Boga?

  OdpowiedzUsuń
 5. Atakują ze strachu !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy mogę teraz tego typa zaskarżyć o obrażę uczuć?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przypominam temu klesze że w dziejach ludzkości najwięcej ofiar było w wyniku wojen religijnych lub z powodu tych wojen i to bez względu na rasę, płeć czy też wybór religii (tej "prawdziwej " lub "fałszywej"). Wystarczy zapoznać się z historią zaanektowania obu Ameryk i mordów Indian w imię niesienia "Słowa Bożego".

  OdpowiedzUsuń
 8. Ksieżulku zwierzę to to tragedia.ale sam jesteś.bo człowiek homo co sapie by takiego nie wymyślil

  OdpowiedzUsuń