About Me

header ads

Homoseksualność w Polsce zostanie zdelegalizowana?

Od jakiegoś czasu mówię i ostrzegam wszystkich znajomych - homoseksualność w Polsce zostanie po wyborach zdelegalizowana. Projekty ustaw są przygotowane. Nikt mi nie wierzy. Wszyscy są przekonani, że prawo Unii Europejskiej na to nie zezwoli.
PiS wypowie UE konwencję antyprzemocową. Do tego także się przymierzają. Organizacje katolickie właśnie dostarczyły do sejmu propozycje zmian w prawie. „Zakaz promocji LGBT” PiS nie mówi nie tym propozycjom. Są rozpatrywane.


Homoseksualni koledzy i koleżanki, wkrótce znajdziecie się w poważnych tarapatach. Dopiero wtedy zachce się Wam protestować, ale będzie za późno, bo protesty osób LGBT będą nielegalne. Oddziały policji szybko rozmontują taki protest. A za nielegalny protest prezes będzie wsadzał do więzienia.

Jak na razie społeczne sprzeciwy są legalne. Można wyjść na ulice i walczyć o swoje prawa. Zwracać uwagę świata na to, co robi ten mały, niepogodzony z własną orientacją dyktator. Uwagę na to, że najbardziej zdeprawowana obyczajowo, seksualnie instytucja, jaką jest Kościół, w sposób okrutny, wyrachowany, pełen najczystszej postaci zła, niszczy życie Bogu ducha winnym ludziom. Musieli przecież jakoś odwrócić uwagę od księży pedofilów, więc walą z kałacha w tęczowych.

To ostatni moment, żeby prosić instytucje, organizacje międzynarodowe, polskich i zagranicznych artystów, ludzi mediów o to, żeby reagowali na faszystowsko-nazistowską maź, która rozlewa się po Polsce.
Na tę potworną niesprawiedliwość. Na steki kłamstw, prześladowań i pobić.
Apelujcie do swoich idoli, żeby reagowali. Dziś, teraz.

Piszcie maile do międzynarodowych mediów i organizacji.
Za chwilę naprawdę będzie za późno.

On się nie cofnie. Jego celem jest zniszczenie Polski i uczynienie Polaków tak samo nieszczęśliwymi i zgorzkniałymi, jak on sam jest. Kaczyński nienawidzi ludzi i życia. Dzisiejsza Polska jest lustrem, w którym ten bezlitosny człowiek się każdego dnia przegląda.

Biskupi namawiają rodziców, żeby przy zapisywaniu dzieci do szkół, podpisywać deklarację anty LGBT.
Kilkadziesiąt miast w Polsce przyjęło już uchwały anty LGBT. W niektórych miastach radni PiS, PSL przegłosowali je jednomyślnie.

Uważam, że wszystkie „Marsze Równości” powinny zostać odwołane przez organizatorów i zamienione na marsze milczenia ze świecami w dłoniach. Tylko tak opinia międzynarodowa zwróci uwagę na to co się tutaj dzieje.

Zaczynam nie rozumieć cóż takiego chcą świętować geje i lesbijki imprezując i tańcząc z tęczowymi chorągiewkami w dłoniach na kolejnych marszach. Najbliższy 7 września w Katowicach.
Ci sami ludzie nie chodzą na protesty, gdy za ich plecami władza przygotowuje właśnie zakaz tego kolorowego świętowania. Pomieszanie z poplątaniem. Kompletny brak świadomości i odwrócenie priorytetów.

Ludzie, za chwilę nie będzie nie tylko marszów, ale i Was w tym kraju. Naprawdę to do Was jeszcze nie dociera?

Przypomina mi to trochę sytuację z wagonami, do których SSmani wsadzali ludzi mówiąc im, że Ci pojadą tymi pociągami po lepsze życie... Wielu uwierzyło.

Autor: Damian Maliszewski

Kampania Przeciw Homofobii Lambda Warszawa Lambda Szczecin Miłość nie wyklucza Fundacja Trans-Fuzja Replika Queer.pl LGBT Polska.comLGBT Polska LGBT Poland LGBT Śląsk LGBT Polska.com LGBT PolskaLGBT Polska LGBT Polska lgbt.pl LGBT Polska Trzeba wiedzieć - forum LGBTQ #lgbt #marszrownosci #marszlgbt #kph #damianmaliszewski

Prześlij komentarz

0 Komentarze