About Me

header ads

"Niech Bóg będzie z Wami wszystkimi" - zakończył swój tweet Donald Trump.

„Ze smutkiem odbieram fakt, że od czasu rządów prezydenta Kosińskiego w trakcie uroczystości z okazji oddawania kolejnych inwestycji brakuje aktu ich poświęcenia, a tym samym okazania wdzięczności Bogu” – powiedział Stanisław Talarek, były radny PiS z Ciechanowa, podczas zorganizowanej przez siebie uroczystości poświęcenia figury Pana Jezusa na rondzie przy ul. Gruduskiej.

Zabytkowa figura została zniszczona w zeszłym roku przez uderzenie w nią samochodu. Restauracją figury i równoczesnym odnowieniem całego ronda zajęły się władze miasta Ciechanowa.

Zdaniem Stanisława Talarka to jednak za mało i dlatego podczas uroczystości nie omieszkał skrytykować władz miasta.

Na zarzuty byłego radnego PiS odpowiedziała w rozmowie z dziennikarzami lokalnej prasy Renata Jeziółkowska, rzeczniczka ratusza: „Jako miasto nie negujemy samego aktu święcenia, który dla części społeczeństwa rzeczywiście może być ważny. Jednak realizujemy tak dużo inwestycji, że zazwyczaj nie organizujemy żadnych oficjalnych uroczystości i otwarć. Skupiamy się na tym, by jak najszybciej zakończyć procesy inwestycyjne i udostępniać mieszkańcom nowe obiekty czy drogi.”

Prześlij komentarz

0 Komentarze