About Me

header ads

Polak skatował psa tak mocno że musieli go uśpić. Kara jaką otrzymał szokuje.

Radosław Czerkawski znęcał się nad psem o imieniu Kiya tak bardzo, że czworonóg musiał zostać uśpiony. We wtorek 27 marca w Massachusetts mężczyzna usłyszał wyrok. Wszyscy na sali sądowej byli niezwykle szczęśliwi z kary, jaką otrzymał 37-latek.


Czerkawski został skazany na 10 lat więzienia, otrzymał zakaz posiadania zwierząt oraz wchodzenia z nimi w jakiekolwiek interakcje. Nie będzie mógł również zostać wolontariuszem w schronisku. Co więcej, po zakończeniu wyroku, zostanie deportowany ze Stanów Zjednoczonych.

W 2013 roku mężczyzna kupił czworonoga o imieniu Kiya. Sprawa spotkała się z szeroką uwagą, gdy roczny pies został znaleziony na placu zabaw ze złamaną czaszką, kręgosłupem i żebrami. Miał również ranę na prawym oku oraz rozszczepiony język.
„Dzisiaj był historyczny dzień dla dobrostanu zwierząt w Massachusetts. Skazując Radosława Czerkawskiego udowodniono, że ludzie, którzy dopuszczają się okrucieństwa wobec zwierząt, a w tym przypadku skrajnego okrucieństwa, będą pociągnięci do odpowiedzialności.”

Po tym, jak decyzja sądu została opublikowana na Facebooku, setki osób było szczęśliwych z ogłoszonego wyroku.
„Nigdy nie zapomnę tej nocy, kiedy przeczytałem szczegóły tego, co zrobił temu psu. Zawsze będzie mnie to prześladowało. Ta sprawa zmieniła mnie jako osobę i sprawiła, że walczę o prawa zwierząt. Od czasu tego wydarzenia wiele się zmieniło. Mam nadzieję, że osoby krzywdzące zwierzęta przestaną być bezkarne.” – napisał jeden z użytkowników.

Prześlij komentarz

0 Komentarze