About Me

header ads

Terapie Ocalone Przez Kazimierza Michała UjazdowskiegoTerapie Ocalone Przez Kazimierza Michała Ujazdowskiego

Sala terapeutyczna nr 1

Mam 13 lat i wilgotne elektrody przyklejone do jąder. Jestem gejem i zaraz popłynie prąd przez moje jądra żeby mnie uleczyć. Mój terapeuta wyświetla rzutnikiem zdjęcia kobiet. Mój mózg ma pamiętać, że widok kobiet jest dobry. Nastepny obraz. Zdjęcie mężczyzny. W tym momencie do moich jąder dopływa elektryczny szok i wbija piorunem w mózg. Teraz zimne waciki elektrod płoną między moimi nogami. Chyba zamoczyłem spodnie. Ból odpływa powoli, falą gorąca. Na ekranie pojawiają się zdjęcia kobiet. W tej chwili patrzę na te kobiece twarze z ogromną przyjemnością odchodzącego bólu. Ale znowu zmienia się zdjęcie i na ekranie widzę męską twarz i natychmiast elektryczny szok przeszywa mi jądra. Krzyczę. Płonie mi odbyt, znowu się moczę. Terapeuta mówi, że to koniec na dzisiaj. Podaje mi papierowe ręczniki. Wycieram podłogę.

Przerwa

Marzec 2018 roku. Parlament Europejski głosuje rezolucję potępiającą terapie przekształcające gejów w hetero. 435 za rezolucją, 109 przeciw, czyli za kontynuacją terapii.

Kontynuacja Terapii. Sala Pooperacyjna nr 2

Mam 15 lat i nie mam łechtaczki. Jestem lesbijką. Wycięcie łechtaczki zalecili specjaliści od terapii, która ma mnie zrobić hetero. Rodzice znów będą mnie kochać. Teraz boli bardzo. Nie wstaję. Mam podłączony cewnik.

Przerwa

Marzec 2018 roku. Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie Unii Europejskiej do zaprzestania i zakazania gejowskich „conversion therapies”. Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski jest przeciw. Terapie maja trwać.

Kontynuacja Terapii. Salka terapeutyczna.

Mam 14 lat, tabletkę i szklankę z wodą. Połykam tabletkę. Terapeuta włącza telewizor. Oglądam pary hetero, które się całują i obejmują. Piękne krajobrazy. Terapeuta zapala lawendową świecę. Zmysłowa muzyka. Mija piętnaście minut i zaczyna mi być niedobrze. Nudności podbijają mi pod gardło. Tabletka na wymioty zaczęła działać. Terapeuta podaje mi wiadro. W torsjach opróżniam żołądek. Gdy prostuję się na ekranie są pary homoseksualne. Terapeuta przesuwa mi pod nosem wacik, który śmierdzi zepsutą rybą. Wymiotuję. Na ekranie geje całują się jak zwierzęta. Pęka mi głowa. Wacik pod moim nosem tym razem śmierdzi gównem. Wymiotuję żółcią. Na ekranie geje. Wymiotuje niczym, śliną. Geje na ekranie. Mdleję.

Przerwa

Marzec 2018 roku. Parlament Europejski. Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski jest w grupie swoich byłych kolegów z PiS. Wszyscy głosują za tym, by nie przerywać terapii uleczających gejów.

Kontynuujemy Terapie. Piwnica kościoła

Mam 12 lat i leżę przywiązana do stołu skórzanymi pasami w mrocznym pokoju. Płonie tylko kilka świec. Ksiądz macha nade mną kadzidłem i krzyczy na kobietę-demona, by opuściła moje ciało, bo moje ciało jest chopcem. Dym kadzidła gryzie mnie w gardle. Ksiądz krzyczy i uderza mnie rytmicznie po całym ciele małym batem z warkoczykami. Duszę się, dym jest gorący, duszący i już nic nie widzę. Szarpię pasy, którymi jestem przywiązana. Chcę uciec. Krzyczę: jestem chopcem, jestem już chopcem!!! Wiem, że tylko to mnie wyzwoli, że muszę to powiedzieć, by kobieta-demon mnie opuścił i ksiądz przestał.

Przerwa

Marzec 2018 roku. Parlament Europejski. Europoseł Kazimierz Ujazdowski głosuje by ksiądz nie przestawał terapii egzorcyzmami.

Kontynuacja Terapii. Przychodnia.

Mam 17 lat, jestem gejem i wypijam pod okiem terapeuty cyproterone acetate. Ten lek brał Alan Turing. Rośnie mi od niego biust i sadło. Mąci mi się głowie. Drętwieją mi ręce, dostałem nerwowych tików. To chemiczna kastracja odwracalna. Mój terapeuta pokazuje mi zdjęcia mężczyzn i każe się masturbować. Jestem obolaly od prób, ta chemia zabija pragnienie seksu.Nie chce mi się nic, nie chce mi się żyć. Za trzy miesiące będzie lepiej. Wtedy już nie będę brał tej chemii. Wtedy będę musiał masturbować się patrząc na zdjęcia kobiet. Będę uczyć się tego co jest naprawdę przyjemne dla hetero.

Przerwa

Marzec 2018 roku. Parlament Europejski. Europoseł Kazimierz Ujazdowski głosuje by terapie trwały.

I terapie trwają. Na życzenie pobożnych rodziców młodzi ludzie są siłą doprowadzani do ośrodków, które dokonują konwersji gejów. Prowadzone są głównie przez organizacje religijne i religijnie afiliowane ośrodki medyczne. Wśród metod uleczenia są:

- wymiana jąder geja na transplantowane jądra osoby hetero.

- lobotomia wykonywana szpikulcem do lodu wkładanym przez nos.

- „masaże” odbytu ostrymi obiektami

- płukania pęcherza moczowego

- przymusowe akty seksualne z osobami przeciwnej płci

- kastracje operacyjne

- uszkadzanie zakończeń nerwowych genitaliów

Kazimierz Michał Ujazdowski głosował za tym by te przymusowe terapie dla młodzieży LGBTQ, prowadzone są przez nielicencjowanych terapeutów i potępione przez wszystkie znaczące organizacje psychologów, psychiatrów i seksuologów, trwały.

Rocznie poddawane jest im około miliona dzieci i młodzieży LGBTQ oraz dorosłych. Jeszcze w tym roku, w samych Stanach Zjednoczonych, 20 000 młodych gejów i lesbijek zostanie siłą doprowadzonych do takich ośrodków.

Kazimierz Michał Ujzadowski w Parlamencie Europejskim głosował by zachować to status quo.

Kazimierz Michał Ujazdowski kandyduje z listy KO do senatu w Warszawie i mówi, że dziś zgodzi się na związki partnerskie gejów.

Jako osoba LGBTQ mieszkająca za granicą musialabym głosować na Kazimierza Michała Ujazdowskiego. Uważam jednak, że granice politycznego kompromisu nie mogą obejmować praw człowieka i akceptować politycznych poglądów motywowanych wierzeniami religijnymi kandydata a wymierzonych w zdrowie i godność innych ludzi. Dlatego na Kazimierza Ujazdowskiego nie oddam swojego głosu w wyborach do polskiego parlamentu.

***
Wszystkie opisy terapii są autentyczne i dostępne w mediach i Wikipedii - Jolanta Saacewicz

" ...To skandal, że progresywnemu miastu lider KO narzuca skrajnie konserwatywnego kandydata, który współpracuje z Ordo Iuris i uważa, że orientacja seksualna to choroba, którą należy leczyć. /.../

Wiele razy stawałem w obronie np. gejów w sytuacji ostrej konfrontacji. Mówiłem wtedy, że polska Konstytucja wywodzi wszystkie zasady prawne z fundamentalnej wartości godności każdego pojedynczego człowieka.

Niehetoronormatywne osoby, które wyjechały z Polski, bo tu nie mogły żyć, dostaną teraz od Koalicji – tam za granicą – kandydata, który proponuje im “leczenie”... - Na Temat.pl.

Prześlij komentarz

0 Komentarze