About Me

header ads

KOSINIAK-KAMYSZ SPOTKAŁ SIĘ NA ROZMOWACH Z MIĘDLAREM


Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się ze skazanym rasistą i homofobem Jackiem Międlarem. Panowie wymieniali się poglądami i ustalali jak po wyborach będzie odnosił się PSL do faszystów, na których czele stoi Miedlar oraz wspólnie potępiali Marsze Równości oraz osoby LGBT.
 

Obok Kosiniaka stał mężczyzna z rasistowskim symbolem supremacji białej rasy, nie przeszkadzało to jednak liderowi ludowców.

Lider PSL przyznał, że w wielu sprawach zgadza się ze środowiskiem nacjonalistów o faszystowskich poglądach reprezentowanych w rozmowie przez Międlara.

Jacek Międlar to były ksiądz, antysemita, rasista o faszystowskich poglądach, przez służby Wielkiej Brytanii i kilku innych krajów europejskich jest uważany jako przywódca skrajnie prawicowych bojówek i z tego powodu ma zakaz wjazdu do GB.

Miedlar został już skazany, a w tej chwili przeciwko niemu prokuratury w całej Polsce prowadzą kilkanaście postępowań karnych w związku z zachowaniami rasistowskimi i propagowaniem zakazanego totalitarnego faszystowskiego ustroju państwa.

Co Państwo sądzicie o tym spotkaniu lidera PSL ze skazanym rasistą i faszystą Miedlarem?

Źródło: OMZRiK

Prześlij komentarz

0 Komentarze